Безкоштовна доставка стільців та столів від 5000 грн.

Гарантія

Гарантія

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів» ви маєте право повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту покупки. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» покупець має право повернути або обміняти придбаний товар на аналогічний, якщо товар не підходить за формою, кольором чи розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» обмін товару або повернення вартості провадиться якщо він не використовувався, не був у зібраному вигляді (монтажі) і якщо збережено його товарний вигляд, цілісність упаковки, а також товарний чек, виданий покупцеві разом із товаром. Розрахунок з покупцем провадиться виходячи з вартості на момент його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються у повному розмірі за вирахуванням витрат на доставку протягом 10 днів після отримання товару на склад. Гарантія на меблі складає 18 місяців.

  • Гарантія діє лише за умови пред'явлення товарного чека і за дотримання споживачем умов експлуатації та зберігання меблів.
  • Гарантія недійсна у разі механічних пошкоджень з вини замовника, а також у разі зміни конструкції, перевантаження або використання не за призначенням придбаних меблів.

Повернення товару здійснюється за рахунок покупця. Ви можете надіслати товар новою поштою або може забрати нашу машину. Повернення здійснюється до того ж складу від куди і була доставка. Так як у нас склади знаходяться у різних містах (Київ, Харків, Одеса тощо), уточнюйте у менеджера попередньо адресу складу.

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" (№ 3161-IV від 01.12.2005 р.) ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯЖАТЬ ВИРОБИ З ТЕКСТИЛЮ.

Повну редакцію закону можна переглянути за посиланням:

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

arrow-scroll icon